Hava LİDAR Teknolojisi için ihtiyacınız olan dört model altı ayrı seçenek ile ihtiyacınıza en uygun ürünü sunabileceğimizi biliyor musunuz? Sadece donanım değil aynı zamanda ölçtüğünüz dataları değerlendirecek en verimli yazılımları paketlerinize ekleyebilirsiniz. Bizimle temasa geçin , size en uygun çözümü sunalım ve çalışmaya başlayın.

LiAir Hava LİDAR Serisi

YENİ ÜRÜN

LiAir V70

LiAir V70, GreenValley International (GVI) tarafından İHA sistemleri için tasarlanmış LİDAR tarama cihazıdır. Bu sistem bir Lİvox AVIA lazer tarayıcıya sahiptir ve GVI’nın LiAir Serisindeki en uygun maliyetli LİDAR sistemlerinden biridir. DJI’nın Matrice 600 Pro, Matrice 210 ve M300 RTK ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. LiAir V70, yüksek doğrulukta 3B nokta bulutu verileri sağlayabilir ve ormancılık dahil çok çeşitli endüstrilerdeki uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca gerçek renkli 3B nokta bulutları oluşturmak için kullanılabilen yüksek çözünürlüklü bir dijital kamera ile donatılma seçeneği sunar.

LiAir V

LiAir V , Yüksek esneklikle (hem DJI M200 hem de DJI M600 Pro’ya monte edilebilir) ve Livox Mid-40 tarafından güçlendirilen LiAir V, çeşitli endüstrilerdeki kullanıcılar için yüksek hassasiyetli nokta bulutu sağlayabilir, örneğin ,  ölçme, ormancılık, enerji hattı ölçme ve analizleri.

LiAir 50

Velodyne’nin VLP-16 sensörü tarafından desteklenen LiAir 50, GreenValley’in uygun maliyetli İHA LiDAR sistemlerinden bir tanesidir.

LiAir 220

LiAir 220, en son İHA’ya monte edilebilen Hava Lidar sistemimizdir. LiAir 220, 40 kanallı Pandar40 lazer sensörünü 220 metrelik bir menzile entegre ederek enerji hatlarının haritalarının üretilmesi için kolay bir çözümdür.

LiAir 250

LiAir 250, Riegl mini VUX-1 sensöründen herbir lazer ışını başına 5 nokta üretebilir. Bu, 250 metrelik menzili ile orman ile kaplı alanlar altındaki arazinin haritasını üretmek için LiAir250 yi mükemmel bir seçenek haline getirir.

LiAir 1000

En güçlü İHA’ya monte sistemimiz, en üst düzey doğruluk için bir FOG IMU ve bir Riegl VUX-1 lazer tarayıcıdan oluşur. Adından da anlaşılacağı gibi, LiAir 1000 ,1000 metrelik bir menzile sahiptir.

LiEagle

LiEagle, bir FOG IMU’yu Riegl VUX-1LR (1350 metre mesafe kapasitesi) ile entegre eder. Bir uçağa veya helikoptere monte ederek geniş ve karmaşık araziyi hızlı ve doğru bir şekilde harita üretimine imkan sağlar.

LiAir V , DJI M300 ile iş başında