LandMaster Otomatik Dümenleme Sistemi

Tarım Araçları için Akıllı Tarım Uygulamaları

Santimetre düzeyinde konumlandırma hassasiyeti GPS, GLONASS, Beidou ve GALILEO uydu sinyallerini, hassas konumlandırma için kullanır , RTK teknolojisine sahiptir. T Traktörü otomatik olarak , aracın sürüş yönünü ve 2,5 cm’ye kadar çalışma hassasiyetini otomatik olarak ayarlayabilir.
İster CORS TR ister Kendi RTK sabiti ile kullanabilirsiniz
i çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

Çalışma ortamından bağımsız olarak, istediğiniz zaman tarlanızda çalışın gece ya da gündüz LandMaster, traktörün her hava ve çevre koşulunda , hala doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak için ek veriler sağlar. Gündüz ve gece ne olursa olsun, yağmur ve toz korkusu olmadan ve çalışma ortamı ne kadar kötü olursa olsun çalışmaya devam edebilirsiniz.

LandMaster ile Çalışma Senaryoları FJD LandMaster, Akıllı Tarım, Bahçe ve Çimenlik ve İnşaat gibi çeşitli endüstriler için uygulanabilir. Tarım işinde LandMaster, tohumlama, sırt, gübreleme, hasat vb. Daha iyi bir YG üretmek ve müşteriler için maliyetini azaltmak ve verimliliği arttırmak LandMaster’ın vizyonudur.

Ekran ve kontrol bilgisayarı bir araya getirildi ve kurulum alanından tasarruf etmek için ultra yüksek entegrasyon devre kartlarını benimsedi. Geniş 10,1 inç HD yüksek parlaklık ekranıyla donatılmış, güçlü güneş ışığı altında bile görülebilir.

Azure Cloud tabanlı Büyük Veri Platformu Çalışma verileri Azure bulut tabanlı büyük veri platformuna bağlanır; alanlar, hava, su modelleri ve aracın çalışma durumu gibi çalışma ortamlarını bir bakışta kontrol edebilirsiniz. Çiftliğinizin daha hassas yönetimini sağlayın.

Temel Özellikler

  1.  Otomatik düz sürüş yardımı ve otonom sürüş için yükseltilebilir.
  2.  Çalışma hassasiyeti 2.5cm.
  3.  Sinyal geçici olarak kaybolduğunda navigasyona devam eder
  4.  750nit, 10.1 inç HD dokunmatik ekran, güçlü güneş ışığı altında görülebilir.
  5.  30Nm’ye yakın bir tepe torku ile büyük tork direksiyon simidi. Milisaniye zaman çözünürlüğü
  6.  Yüksek hassasiyetli sensör.
  7.  Kameralar, hoparlörler, izleme ekranları ve engellerden kaçınma için çeşitli bağlantı arayüzleri Lidar.
  8.  IP65 endüstriyel düzeyde su geçirmez ve toz geçirmez malzeme.
  9.  Engel uyarısı ve engellerden kaçınma