Giyilebilir LİDAR Teknolojisi için ihtiyacınız olan her model mevcut. Ben düşünmüştüm demeyin, bizimle temasa geçin , size en uygun çözümü sunalım ve çalışmaya başlayın.

Giyilebilir LİDAR

LiBackpack 50

LiBackpack 50, kullanıcıların zengin 3D Nokta Bulutu verilerini hızlı ,verimli ve yüksek konum doğruluğuna sahip bir şekilde elde etmelerini sağlar.

LiDAR’ı SLAM (eş zamanlı yerelleştirme ve haritalama) teknolojisi ile entegre etmek, hem iç hem de dış mekan ortamlarında kesintisiz gerçek zamanlı SLAM kayıt ve tarama yeteneklerine olanak tanır . LiBackpack 50, ormancılık, harita üretimi, madencilik , stok sahası hacim ölçmeleri , mimarlık ve restorasyon çalışmalarında  gibi bir dizi uygulamada çok yönlülük sunan hem Elde hem de Sırt Çantası modlarında kullanılabilir . Sezgisel kullanıcı arayüzü aracılığıyla herhangi bir cihaza gerçek zamanlı nokta bulutu veri akışı, kullanıcıların 3D ortamını hızlı bir şekilde anlamalarını sağlar. Tarama sırasında ve sonrasında, kullanıcılar ölçme rotasını, yoğunluğu ve zaman damgası bilgilerini içeren verileri anında görüntüleyebilirler.

Ornancılık ve ağaç ölçümlerinde neden kullanmayasınız ? Giyilebilir LİDAR teknolojisi ve LİDAR 360 geliçmiş görüntüğ işleme yazılımı Ormancılık Modülü ile artık mümkün.

LİBackpack 50

LiDAR & SLAM Entegrasyonu

Ergonomik kullanım seçeneklerine sahiptir, ister Elde isterseniz Sırt Çantasında kullanılabilir.

Madencilik, Stok Sahaları Hacim hesaplamaları , Ormancılık , BIM , Kültürel Miras Restorasyon

LiBackpack C50

LiBackpack C50, gerçek renk noktası bulutları üretmek için LiDAR ve 360 ​​° görüntüleme teknolojilerini birleştiren gelişmiş bir SLAM tabanlı 3D haritalama sistemidir.

Hem elde taşınabilir hem de sırt çantası modlarında işlevsel olan LiBackpack C50, iç ve dış mekan uygulamaları için esnek bir mobil lazer tarama çözümüdür. Renklendirilmiş nokta bulutları gerekli olmadığında kullanıcılar yalnızca LiDAR çözümünü seçebilir.

Operasyonel Çokyönlü Kullanım

LiBackpack C50 hem el tipi hem de sırt çantası modlarında kullanışlıdır. Sırt çantası modu, gerçek eller serbest deneyimine izin verirken, elde taşıma  modu daha geniş bir Görüş Alanı  sunar .

Gerçek Zamanlı data görüntüleme

Kablolu ya da kablosuz bağlandığınız bir cihaz ile gerçek zamanlı taranmış nokta bulutunu görüntüleyebilirsiniz. LiBackpack C50 cihaz arayüzü cihaz ayarlarınıda gerçek zamanlı görüntülemenize izin verir.

Gelişmiş SLAM Çözümü

Otomatik döngü kapatma  ve gerçek zamanlı nokta bulutu üretebilen sistemi içeren sağlam SLAM algoritmalarına sahiptir.

LiBackpack C50

360° Kamera + LiDAR Entegrasyonu

LiBackpack D50

LiBackpack D50,  GVI’nın iki Velodyne VLP-16 LiDAR sensöründen oluşan birinci sınıf mobil haritalama sistemidir.

LiBackpack D50, SLAM algoritmamıza hem doğruluk hem de tarama sağlamlığı sağlamada iki kat daha fazla nokta yakalayabilir. Çift lazer sensörleri dahil edilerek, nokta bulutu içindeki 3 boyutlu özellikler diğer mobil haritalama sistemlerine kıyasla daha iyi tanımlanmıştır. Tüm bunlar dayanıklı, hafif bir muhafazada sağlanmıştır – kullanıcılara geniş alanları tek batarya ile 2 saate kadar tarama olanağı sağlar.

• Gerçek zamanlı SLAM kaydı

• Verileri tararken işleyebilme imkanı

• Gerçek zamanlı nokta görselleştirme

• Hem dış hem de iç ortamları tarayın

• Tam tarama kapsamı sağlamak için yörüngeyi gerçek zamanlı olarak görselleştirin

LiDAR360‘ta işlem sonrası veri işleme

Şehir içi Enerji Hattı Yönetimi
Önceki bir makalede, yüksek gerilim iletim hattı incelemeleri ve ölçmeleri  için İHA LiDAR kullanan GVI çözümleri anlatılmıştı.. Şimdi başka bir soruya dönelim, Şehirlerde ,  mahallelerde enerji dağıtım hatlarını ölçmek  için LiDAR’ı kullanmaya ne dersiniz?

Çift LiDAR Sensör + SLAM  Entegrasyonu

LiBackpack DG50

LiBackpack DG50, GVI’nın çift sensörlü lazer tarama sistemi LiBackpack D50’nin yükseltilmiş bir versiyonudur. GNSS entegre edilmiştir.

LiBackpack DG50, GVI’nın çift sensörlü lazer tarama sistemi LiBackpack D50’nin yükseltilmiş bir versiyonudur. Yerleşik bir GNSS modülü ile LiBackpack DG50, 3D nokta bulutu modeline son derece hassas konumlandırma bilgileri sağlar. Sadece 500 gram ağırlık artışı ile, yeni tasarlanmış LiBackpack DG50, LiBackpack D50’nin tüm avantajlarıyla birlikte hassas mutlak konumlandırma işlevi sunar.

Gelişmiş SLAM Çözümü

Otomatik döngü kapatma  ve gerçek zamanlı nokta bulutu üretebilen sistemi içeren sağlam SLAM algoritmalarına sahiptir.

GNSS + Çift LiDAR Sensör  Entegrasyonu

LiBackpack DGC50

LiBackpack DGC50, GVI’nın çift sensörlü lazer tarama sistemi  GNSS+Panoramic Camera+Dual Laser Scanners Entegre edildi.

LiBackpack DGC50, GVI’nın çift sensörlü lazer tarama sistemi Dahili  bir GNSS modülü ile Gerçek Renklendirilmiş 3D nokta bulutu modeline son derece hassas konumlandırma bilgileri sağlar. Giyilebilir LİDAR+GNSS+SLAM +360 Kamera entegrasyonu ile son derece hassas nokta bulutuna sahip olursunuz.

GNSS + Çift LiDAR Sensör  + 360 Panaromik Kamera Entegrasyonu