ElNaV E-Ag10 Manuel Dümenleme Sistemi

Elnav E-Ag10 ile tarlada traktörü manuel yönlendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay kurulum, android büyük ekran, traktör marka ve modelinden bağımsız, tak-çalıştır.EKONOMİK

E-Ag10 Manuel Yönlendirme Sistemi

E-Ag10 GNSS alıcı, hassas konumlandırma ve iletişim teknolojilerini en verimli şekilde sunmak üzere tasarlanmış sağlam bir ünitede birleştirir. Kullanımı kolay, kolay kurulum, zor arazi şartlarında kullanıma uygun olarak tasarlanmış kullanıcı dostudur. Traktörünüzün marka ve modelinden bağımsız, 7″ Android suya ve toza dayanıklı büyük ekranı ile ister kabinli isterse kabini olmayan Traktörde , rahatça kullanılabilir. Güneş ışığında rahatlıkla okunabilir endüstriel ekranı ile Paralel Hat Sürmek artık hiç zor değil, üstelik EKONOMİK.

72 Kanal Hassas GNSS alıcısı GPS+GLONASS

 

Dahili 72 kanallı GNSS teknolojisi, GPS, GLONASS, Galileo ve BeiDou sinyallerini kullanır r ve SBAS düzeltmeleri ile hassas sürüş sağlar.

Esnek Çalışma Modları

Sistem  traktöre hızlı kurulum sağlar. Traktor’un  sisteminde karmaşık değişikliklere gerek yok.  E-Ag10 sistemi, Traktör modelinizden ve markanızdan bağımsız olarak sağlam ve kolay kurulum sağlar. Sistemi başka bir traktörle kullanmak istiyorsanız, yeni bir araç üzerinde kolayca  kurulum yapabilirsiniz.

Sağlam ve dayanıklı endüstriyel tasarım, sahada su ve toza karşı çevre koruması için IP67 standardını sağlar.

Endüstriel Android Tablet

E-Ag10 Manuel Yönlendirme sistemi ET-Ag7 Endüstriel 7″ Android tablet kullanır. Gün ışığında kolay okunabilir, yağmur,toz dinlemeden sürekli çalışmanıza olanak sağlar.

ET-Ag7

ET-Ag7 Android Tablet 7"

 

 

 

 

ElAgri Android Dümenleme Yazılımı

ElAgri , tarlada mükemmel paralel sürüş sağlarken son derece kolay kullanım sağlar.

Yazılım çoklu seçmeli dil deteği sunar. Türkçe, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dil seçenekleri mevcuttur.

Yazılım, ekili tarlayı sürücü ekranında görüntülemek için tasarlanmıştır. Yazılım, kullanılan tarım aletinin genişliğinin klaylıkla girilmesine izin verir . İstediğiniz donanımı değiştirerek kolaylıkla kullanıma seçim yaparak alabilirsiniz. Yazılım düz ve kavisli alan uygulamalarında en iyi verimli yönlendirmeyi yapacak şekilde tasarlanmıştır.